Elektroninis smiginio taikinys HARROWS MASTERS CHOICE 3. Su šiuo MASTER CHOISE taikiniu gali žaisti iki 8 žaidėjų vienu metu. Į rinkinį įeina 12 softip strėlytės, LED ekranai dviems komandoms. Taikinys turi unikalią sleep/wake up funkciją.
HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 40 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama, kontroliuojama ir platinama iš Anglijos. Šis gamintojas yra daugelio turnyrų rėmėjas ir bendradarbiauja su smiginio žaidėjais bei fanais visame pasaulyje.

Modernus elektroninis smiginio taikinys HARROWS Electro 3 – puiki priemonė linksmai praleisti laiką su šeima ar draugų kompanijoje. Šis taikinys pritaikytas specialiai plastikiniams strėlyčių galiukams, todėl jais žaisti bus paprasta ir saugu tiek mažam tiek dideliam žaidėjui. Platesnis išorinis taikinio rėmas sulaikys pramestas strėlytes nepažeidžiant sienos. Taikinyje įmontuota speciali sleep/wake up funkcija padės taupyti elektros energiją darant pertrauką žaidimo metu.

HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 42 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama ir platinama iš Anglijos. Gamintojas pelnęs pasaulinio lygio pripažinimą, daugelio tarptautinių turnyrų ir pasaulinio garso žaidėjų rėmėjas.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

TAIKINYS HARROWS MASTERS CHOICE 3

  • Gamintojas: Harrows
  • Prekės kodas: MASTERS CHOICE 3
  • Prieinamumas: 20-25 darbo dienų
  • 63.24€
  • 54.99€

  • Be PVM: 45.45€

TAIKINYS HARROWS OFFICIAL COMPETITION

TAIKINYS HARROWS OFFICIAL COMPETITION

32.00€ 36.80€ Be PVM: 26.45€