Pirkimo taisyklės

PARDUOTUVĖJE GALIOJANČIOS PIRKIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

1. Prekių pristatymas

1.1. Užsakymas vykdomas po visiško atsiskaitymo su mumis. Kai prekė yra sandėlyje, įsipareigojame ją pristatyti per 1-4 darbo dienas, kitu atveju apie prekės pristatymo terminą informuosime asmeniškai.
1.2. Jeigu prekės mūsų sandėlyje nėra ir ji pažymėta kaip užsakomoji, jos pristatymas gali trukti nuo vienos iki dviejų savaičių. Išskirtinais atvejais pristatymo terminas gali skirtis nuo kitų aplinkybių (pvz. muitinės).
1.3. Užsakytas prekes, kurias turime sandėlyje, mes išsiųsime tą pačią darbo dieną, sulaukus apmokėjimo ir jei apmokėjimas matomas ne vėliau kaip iki 15.00 val., kitu atveju jūsų prekes išsiųsime kitą dieną.
1.4. Mes (t.y. pardavėjas) pasiliekam teisę, jog išimtinais atvejais prekės pristatymas gali vėluoti, dėl nenumatytų aplinkybių. Taip įvykus pardavėjas įsipareigoja kuo greičiau jus informuoti apie prekės vėlavimą bei nurodyti tikslų pristatymo terminą.
1.5. Užsakymai siunčiami, diskrečioje apsauginėje pakuotėje, jog prekė nebūtų pažeista.
1.6. Jūsų išsirinkta prekė bus supakuojama į specialiai pagamintą pakuotę ant kurios bus nurodomi siuntėjo bei gavėjo nurodyti adresai.

2. Privatumo politika

2.1. Visi iš pirkėjų surinkti asmens duomenys tvarkomi LR nustatyta tvarka.
2.2. Visi surinkti duomenys apie jus ir jūsų pirktą prekę, niekada nebus perduodi trečiosioms šalims ar panaudoti kitais negarbingais tikslais.

3. Pardavėjo atsakomybė

3.1. Mes neprisiimam atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, jog jūs pateikėte neteisingus duomenis apie save.
3.2. Neesame atsakingi už mūsų parduotuvėje esančias nuorodas į kitus tinklalapius pateiktą informaciją ar kitą vykdomą veiklą.
3.3. Pasiliekam sau teisę, betkada sustabdyti savo veiklą ar ją pakeisti nieko apie tai neįspėjus.
3.4. Įsipareigojam pristatyti jūsų užsakytą prekę tuo adresu, kurį jūs nurodėte atlikdamas užsakymą.
3.5. Pasiliekam sau teisę pakeisti jūsų užsakytą prekę į analogišką (jei tuo metu neturime jūsų pasirinktos prekės) arba grąžinti sumokėtus jūsų pinigus per 7 (septynias) darbo dienas.

4. Pirkėjo atsakomybė

4.1. Jūs atsakote už visų savo pateiktų duomenų tikslumą.
4.2. Prisiimate visą atsakomybę už visus savo atliktus veiksmus mūsų elektroninėje parduotuvėje.
4.3. Jeigu jūs nesusipažinę su taisyklėmis - neturite teisės apsipirkti šioje parduotuvėje. Betkokiu atveju yra laikoma, kad jūs susipažinote su taisyklėmis, kai jūs atlikdamas užsakymą, pažymėsite varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir susitinku“).

5. Prekių grąžinimas

5.1. Jei prireiktų grąžinti ar pakeisti užsakytą jūsų prekę pirktą iš mūsų internetinės parduotuvės, jūs tai galite padaryti per 14 dienų, nuo prekės gavimo dienos. Grąžinant ar keičiant prekę ji turi būti supakuota orginalioje pakuotėje, prekė negali būti naudota ar pažeista. Ji turi būti tokios pat išvaizdos, kaip ir gavote.
5.2. Tuo metu, kol prekė yra grąžinama ar keičiame už ją atsakot pirkėjas, taip pat, grąžinimo ar keitimo išlaidas turipirkėjas, mes padengsime transportavimo išlaidas tik tuo atveju, jei gavote ne tokią prekę kurios pageidavote, ar kitaip netinkamą naudoti. Kokybiškos užsakomosios prekės nėra grąžinamos.

6. Neteisminis ginčo sprendimas

6.1. Jeigu jūsų netenkina mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės, jūs galite pateikti mums rašytinę pretenziją el.p.info@geleziessportas.lt , kurią išnagrinėsime ne vėliau kaip per 14 dienų. Jeigu atsakymas jūsų netenkins, galite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (interneto svetainėje www.vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje ec.europa.eu/odr/.

Tarnybos pavadinimas

Adresas

Kontaktinė informacija

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

Vilniaus g. 25
Vilnius, 01402
Lietuva

E. pašto adresas:

tarnyba@vvtat.lt

Interneto svetainė:

http://www.vvtat.lt

Telefonas

+370 5 262 6751