• Universal Nutrition GH MAX 180 tab.

Universal GH Max - tai dviejų amino rūgščių ir jų tarpusavio sąveiką gerinančių natūralių priedų junginys. Tai natūrali ir visiškai saugi alternatyva hormonams sportuojantiesiems, bei pakaitinei hormonų terapijai vyresnio amžiaus žmonėms. Sudėtyje esantys argininas ir ornitinas – tai dvi sinergetinės amino rūgštys, kurios organizme skatina gamintis augimo hormoną, bei dalyvauja šlapalo pašalinimo cikle. Todėl jūs ne tik gausite teigiamą hormoninį foną, bet ir būsite apsaugoti detoksikuojamojo šio produkto poveikio. Naudojant GH Max mažėja riebalinė ir didėja raumeninė masė.

Grynasis kiekis: 180 tab. (30 porcijų)

Maistinė vertė

6 tabletės

RMV*

L-arginino alfa ketoglutaratas

5000 mg

L-ornitino hidrochloridas

2500 mg

Beta-sitosterolis

100 mg

L-karnitinas

100 mg

Gama orizanolis

50 mg

Vitaminas C

100 mg

125%

Vitaminas B6

20 mg

1428%

*RMV – referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: L-arginino alfa ketoglutaratas, L-ornitino hidrochloridas, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), beta-sitosterolis, L-karnitino fumaratas, ryžių sėlenų ekstraktas (gama orizanolis), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), lipnumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, išrūgos (pienas), stearino rūgštis, magnio stearatas, soja (iš beta-sitosterolio), farmacinė glazūra (glajinė medžiaga šelakas ir etiloacetatas).

Vartojimas: sportuojantiems rekomenduojama išgerti 6 tabletes per dieną į tuščią skrandį: 4 tabletes prieš treniruotę ir 2 tabletes prieš miegą. Ne treniruočių dienomis išgerti po 2 tabletes 3 kartus per dieną: ryte, prieš pietus ir prieš miegą. Imunitetui stiprinti išgerti 4 tabletes per dieną – 2 ryte tik atsikėlus ir 2 prieš miegą. Pakaitinei hormonų terapijai pakeisti (vyrams virš 40 metų) išgerti 6 tabletes per dieną: 2 prieš pusryčius, 2 prieš pietus ir 2 prieš vakarienę. 3 dienas gerti – 1 negerti. Kurso trukmė 6 mėnesiai, po to daryti 2 mėnesių pertrauką ir vėl pakartoti kursą. Esant potencijos sutrikimams išgerti 3 tabletes 3 val. iki miego.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Universal, 3 Terminal Rd. New Brunswick, NJ. 0890

Kilmės šalis: JAV

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Universal Nutrition GH MAX 180 tab.

  • Gamintojas: Universal
  • Prekės kodas: Universal Nutrition GH MAX 180 tab.
  • Prieinamumas: 20-25 darbo dienų
  • 39442040916
  • 30.00€

  • Be PVM: 24.79€