• Universal Nutrition ANIMAL NITRO 44 pak

Animal Nitro yra amino rūgščių papildas, skirtas žmonėms kurie sportuoja intensyviai ir dideliais krūviais - ieškantiems geriausio produkto. Šis amino rūgščių papildas yra labai efektyvus ir stiprus!

Absoliuti dauguma rinkoje esančių aminorūgščių kompleksų sudaryti iš BCAA, glutamino ir geriausiu atveju trupučio EAA. Tuo tarpu, Animal Nitro sudėtyje esančios papildomos veikliosios medžiagos ne tik pagreitina atsistatymą, bet leis treniruotis intensyviau, ilgiau ir galingiau, ko Jums tikrai neleis eilinis amino rūgščių kompleksas.

Saujelė Animal Nitro piliulių (devyniose) yra 6000mg pačių gryniausių amino rūgščių (arginino, histidino, izoleucino, leucino, lyzino, metionino, fenilalanino, treonino ir valino) derinamų kartu su keletu vitaminų, B6 ir niacinu. Kiekvienoje dozėje yra 4500mg BCAA (išsišakojusių) amino rūgščių.

Animal Nitro formulė – tai atskiros, individualios amino rūgštys, ne visas baltymas. Atskiros amino rūgštys gali turėti tokį farmakologinį ir fiziologinį poveikį kaip anabolizmas, hormonų reguliavimas (augimo hormonas, insulinas), imunomoduliacija, nervinių impulsų perdavimo ir slopinimo funkcijos. Amino rūgštys, yra ne tik statybinė medžiaga jūsų kūnui. Kitaip nei proteino milteliai, amino rūgštys gali stipriau skatinti anabolinį ir antikatabolinį procesus bei daryti poveikį hormonų gamybai (amino rūgštys gali stipriai įtakoti augimo hormono gamybą organizme).

Grynasis kiekis: 44 pakeliai (22 porcijos).


Maistinė vertė

2 pakeliai

* RMV

Vitaminas B6 (piridoksino HCl)

500 mcg

25 %

Niacinas (niacinamidas)

10 mg

50 %

Aminorūgščių kompleksas

(argininas, histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, valinas).

4995 mg

**

Išsišakojusių aminorūgščių (BCAA) kompleksas:

Leucinas

3500 mg

**

Izoleucinas

1685 mg

**

Valinas

1815 mg

**

RMV* - referencinė maistinė vertė.

**-RMV nenustatyta.

Sudedamosios dalys: želatina, dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, stearino rūgštis, titano dioksidas.

Alergenai: pagaminta gamykloje, kuri taip pat apdoroja pieną, soją, kiaušinius, žemės riešutus, įvairiuss medžių riešutus, žuvį, vėžiagyvius, kviečius. Gali būti šių produktų pėdsakų.

Vartojimas: 1 pakelį 15 - 30 minučių po treniruotės. Geresniems rezultatams pasiekti galima vartoti 2 pakelius per dieną: 1 pakelį prieš pradedant treniruotę, antrą - 15-30 minučių po treniruotės.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: universalus, 3 terminalo Rd. New Brunswick, NJ. 0890,

Kilmės šalis: JAV

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Universal Nutrition ANIMAL NITRO 44 pak

  • Gamintojas: Universal
  • Prekės kodas: Universal Nutrition ANIMAL NITRO 44 pak
  • Prieinamumas: 20-25 darbo dienų
  • 39442130112
  • 52.00€

  • Be PVM: 42.98€