Stalo teniso stalas idealiai tinkamas naudoti lauke, mokyklose, klubuose bei laisvalaikio patalpose. Stalas pritaikytas visų tipų bei amžių žaidėjams, paprastas aukščio reguliavimas. Šio stalo plokštė 22 mm storio, padengtas specialia technologija ALU-TEC, kuri neleidžia susigerti vandeniui. Dvigubi ratukai stalui suteikia stabilumo ir padeda stalą lengviau pergabenti iš vienos vietos, į kitą - net ant nelygaus pagrindo. Nuimamos "Soft Touch" apsaugos apsaugo stalą, kai jis yra transportuojamas, taip pat apsaugo stalo kojas nuo smūgių.
Matmenys ir svoris:
Tarptautinius turnyrus atitinkantys matmenys (IxPxA): 274x152.5x76 cm
Matmenys, kai stalas yra sulankstytas (IxPxA): 186x165x68 cm
Pagaminta Vokietijoje.

Naujo dizaino KETTLER AXOS OUTDOOR 4

KETTLER AXOS OUTDOOR 4 turi dvigubą užrakinimo sistemą, kuri apsaugo nuo netikėto stalo susilankstymo. Teniso stalas atitinka EN14.468-1 standartą. Ilgaamžis, neblizgus ir su UV apsauga stalo paviršius suteikia malonumą žaisti tiek profesionalams, tiek pradedantiesiams.

ALU-TEC – tai patvarumas ir ilgaamžiškumas

Aukštų technologijųaliuminio korio struktūra ir daugiasluoksnis paviršius išskiria KETTLER stalus iš kitų teniso stalų. Šios daugiasluoksnės paviršiaus struktūros dėka teniso stalas tampa ne tik atsparus bet kokioms oro salyogms, bet ir padidina kamuoliuko kontrolę.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

STALO TENISO STALAS KETTLER OUTDOOR 4

  • Gamintojas: Kettler
  • Prekės kodas: OUTDOOR 4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 550.01€

  • Be PVM: 454.55€