Teniso stalas skirtas žaisti patalpoje. Stalas kompaktškas, tvirtas ir stabilus, patogiai ir paprastai sulankstomas. Tinkamas žaisti mėgėjams, pradedantiems, pažengusiems. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę.žaidimo aikštelė pagaminta iš 22 mm storio specialios medienos drožlių plokštės neblizgančiu paviršiumi, sutvirtintos metaliniu 35 mm pločio apvadu. Įdiegta dviguba paviršiaus avarinio kritimo apsauga išlankstant stalą. Komplekte yra tinklelis, automatiškai įtempiamas išlankstant teniso stalą. Dėklas raketėms ir kamuoliukams laikyti (raketės ir kamuoliukai į komplektą neįeina).
stalo matmenys: 274 x 152,5 x 76 cm (atitinka Tarptautinių turnyrų standartus);
sulankstyto stalo matmenys: 68 x 183 x 165 cm;
keturi dvigubi guminiai 14 cm diametro transportavimo ratukai (ant 2 yra stabdžiai) leis nesunkiai perstatyti stalą;
Rėmo vamzdžiai : 50 mm
Garantija 12 mėn.
Pagaminta Vokietijoje.

Naujo dizaino KETTLER AXOS 10

KETTLER AXOS INDOOR 10 turi dvigubą užrakinimo sistemą, kuri apsaugo nuo netikėto stalo susilankstymo. Teniso stalas atitinka EN14.468-1 standartą.

Teniso stalas KETTLER AXOS INDOOR 10 skirtas žaisti patalpoje, kurios temperatūra yra pastovi ir viduje yra sausas oras. Pastatai kurie nėra šildomi ir turi drėgmės – nėra tinkami vidaus stalo teniso stalams. Todėl rekomenduojama įsigyti lauko sąlygomis skirtą teniso stalą.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

STALO TENISO STALAS KETTLER AXOS INDOOR 10

  • Gamintojas: Kettler
  • Prekės kodas: AXOS INDOOR 10
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 540.01€

  • Be PVM: 446.29€