Be jau pamėgtų masažo funkcijų, tokių kaip valcavimas, minkymas ir bakstelėjimas, „Hilton II“ leidžia mėgautis nepakartojamu nesvarumo jausmu, kai spaudžiamas „Zero-G“ mygtukas. Astronauto padėtyje jūsų keliai yra pakelti virš jūsų širdies lygio ir stuburas visiškai neapkraunamas. Sumažėja spaudimas slanksteliams ir tarpslanksteliniams diskams, suaktyvėja kraujotaka ir ilgam atleidžiama įtampa.

Nulinė erdvė

Gulint, įprastoms masažo kėdėms reikia daug vietos už atlošo. Dėl „Hilton II“ nulinės erdvės technologijos kėdė pasisuka į priekį, todėl reikia tik 8 centimetrų atstumo nuo sienos. Vietą taupantis ir patogus!

S-linija / S formos

Ši programa apima visą nugaros masažą nuo pečių iki apačios, naudojant masažo galvutes, kurios yra ypač arti kūno. Šis S formos mechanizmas yra įkvėptas natūralios stuburo anatomijos, todėl gali patikimai pasiekti jūsų raumenis.

joga

JOGOS masažas - veiksmingai išjudina ir subalansuoja jūsų fizinį ir emocinį disbalansą. Metodiniai tempimo judesiai naudojami jūsų kūnui atgaivinti ir protui nuraminti. Kūno slėgio taškų masažas gali suaktyvinti jūsų kūno energijos kanalus ir atgaivinti visą jūsų savijautą.

Išmatavimai vertikaliai: 135 x 79 x 121,8 cm

Svoris: 86 kg

Įtampa: 220 V ~ 50/60 Hz

Nominali galia: maks. 230 W

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Masažo kėdė Hilton II

  • Gamintojas: Casada
  • Prekės kodas: Hilton II
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3,094.50€

  • Be PVM: 2,557.44€

Galimi pasirinkimai